OK! Life Forum
Dobrodošla na forum SAMO za cure o časopisu OK!Poznatom diljem svijeta !! Tvoje je samo da se registriraš ili loginiraš i zabava počinje! I ne ovo nije još jedan bezveze forum ili kopija,nego originalna ideja gdje ćeš moći smišljati svoje priče za zonu sumraka ili nam pričati svoje priče za stravu&užas-Ma koliko ja pričam,uđi!!

Join the forum, it's quick and easy

OK! Life Forum
Dobrodošla na forum SAMO za cure o časopisu OK!Poznatom diljem svijeta !! Tvoje je samo da se registriraš ili loginiraš i zabava počinje! I ne ovo nije još jedan bezveze forum ili kopija,nego originalna ideja gdje ćeš moći smišljati svoje priče za zonu sumraka ili nam pričati svoje priče za stravu&užas-Ma koliko ja pričam,uđi!!
OK! Life Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na forum OK! Life.

Objašnjenje! RexygtdObjašnjenje! Fzck7b_thObjašnjenje! Tvdbaner

You are not connected. Please login or register

Objašnjenje!

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Objašnjenje! Empty Objašnjenje! sri kol 25, 2010 8:46 pm

Dulce Princess

Dulce Princess
Admin
Admin

Mislim da je jasno ali nema veze Wink
ovako,ovdje se radi da napraviš jedan svoj,hmm kako da kažem..."roman" sa slikama.dakle ako želiš sigurna sam da možeš vidjeti u časopisu kako neki čitatelji naprave rad,slikaju i pošalju.tako i mi sa ovim podforumom Smile . ja sam vam napravila dva bezvezna i jedostavna primjerra jer mi je kućii bilo užasno dosadno pa da vidite kako to otprilike izgleda Wink :

Objašnjenje! 7zc-DSC025
to je neššto sasviim bezveze alii samo sam tako za primjer,vi naravno ne moraš ti ovako,možeš napraviti veće,manje možeš nešto napisati ,OK!,možeš nacrtati,obojati ili slično... Wink)
Objašnjenje! 1hq-DSC025

https://oklife.forumcroatian.com

2Objašnjenje! Empty Re: Objašnjenje! sri kol 25, 2010 8:47 pm

Dulce Princess

Dulce Princess
Admin
Admin

locked

https://oklife.forumcroatian.com

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.