OK! Life Forum
Dobrodošla na forum SAMO za cure o časopisu OK!Poznatom diljem svijeta !! Tvoje je samo da se registriraš ili loginiraš i zabava počinje! I ne ovo nije još jedan bezveze forum ili kopija,nego originalna ideja gdje ćeš moći smišljati svoje priče za zonu sumraka ili nam pričati svoje priče za stravu&užas-Ma koliko ja pričam,uđi!!

Join the forum, it's quick and easy

OK! Life Forum
Dobrodošla na forum SAMO za cure o časopisu OK!Poznatom diljem svijeta !! Tvoje je samo da se registriraš ili loginiraš i zabava počinje! I ne ovo nije još jedan bezveze forum ili kopija,nego originalna ideja gdje ćeš moći smišljati svoje priče za zonu sumraka ili nam pričati svoje priče za stravu&užas-Ma koliko ja pričam,uđi!!
OK! Life Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na forum OK! Life.

Prizivanje duhove-istina ili ne? RexygtdPrizivanje duhove-istina ili ne? Fzck7b_thPrizivanje duhove-istina ili ne? Tvdbaner

You are not connected. Please login or register

Prizivanje duhove-istina ili ne?

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Prizivanje duhove-istina ili ne? Empty Prizivanje duhove-istina ili ne? pon srp 06, 2015 9:44 am

Tamara34


-Novi Član-
-Novi Član-

To je bilo jos kada smo zavrsavali skolu posto je bilo smor odlucili smo svi iz odeljenja prizivati Charlya (duha).Usli smo u staru ostavu ali neko je morao izaci napolje kako bi mogli da stanemo svi unutra.Ali smo svi usli.Na papiu smo napisali Yes i No.Pitali smo ga
,,Sharley Charley are you here?,, Prvi put je stalo na YES odjednom se pojavila krv. Shocked SVI SMO TAKO GLEDALIC Shocked ?
bILI smo prestraseni.Odjednom je dosla tetkica i rekla,,Moja ruka,,
Pocela je da joj ide krv odjednom na ogledalu je bila devojcica na kome je pisalo,,Ovo je bio zadnji put da sam vam dala odgovor,,

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.