OK! Life Forum
Dobrodošla na forum SAMO za cure o časopisu OK!Poznatom diljem svijeta !! Tvoje je samo da se registriraš ili loginiraš i zabava počinje! I ne ovo nije još jedan bezveze forum ili kopija,nego originalna ideja gdje ćeš moći smišljati svoje priče za zonu sumraka ili nam pričati svoje priče za stravu&užas-Ma koliko ja pričam,uđi!!

Join the forum, it's quick and easy

OK! Life Forum
Dobrodošla na forum SAMO za cure o časopisu OK!Poznatom diljem svijeta !! Tvoje je samo da se registriraš ili loginiraš i zabava počinje! I ne ovo nije još jedan bezveze forum ili kopija,nego originalna ideja gdje ćeš moći smišljati svoje priče za zonu sumraka ili nam pričati svoje priče za stravu&užas-Ma koliko ja pričam,uđi!!
OK! Life Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na forum OK! Life.

Prica o meni!!!!! RexygtdPrica o meni!!!!! Fzck7b_thPrica o meni!!!!! Tvdbaner

You are not connected. Please login or register

Prica o meni!!!!!

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Prica o meni!!!!! Empty Prica o meni!!!!! pon srp 06, 2015 9:32 am

Tamara34


-Novi Član-
-Novi Član-

Ako nista ja cu vam reci da se ova prica desila na ovom sajtu(hej)
Prvi put sam se registrovalana ovaj sajt i pocela citati (strasna devojcica,ukleti auto,zena sa prozora.....)Okej stigla sam do 13 price kada sam je otvorila da je vidim pocinjala je moja sestra Tamara je umrla.(moje ime je Tamara)Odjednom je pocelo da se smracava.U ponoc samodlucila da se okupam da se osvezim od ove gluposti.oDJEDNOM JE nesto pocelo da grebe po kadi imala sam malu rupu na zavesi pogledala sam kroz nju kada samvidela
,,zenu sa jednom rukom koja me je pitala,,:Gde je moja beba nesrecno sam pokazala u hodnik.Zena se vratila kod menei rekla
:,,Vrati mi moju bebu,,Ja nisam je uzela niti videle ali sam spustila glavu dole videla sam samo ogromnu rupu u kadi a pored nje je pisalo ,,Izvuci moju bebu,,Prestravila sam se i pogledala u ogledalu a iza mene je bila krvava beba u rukama(ruci posto je imala 1)
zene koja je ovoga puta rekla,,Moja beba je svo vreme bila na tvojoj terasi,, ,,Onda sam videla u kadi natpis,, ,,sPASILA SAM JOJ BEBU BUDIMI ZAHVALNA,,(PISALO JE PORED RUPE PUNE KRVI)

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Similar topics

-

» No dosta o meni.

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.