OK! Life Forum
Dobrodošla na forum SAMO za cure o časopisu OK!Poznatom diljem svijeta !! Tvoje je samo da se registriraš ili loginiraš i zabava počinje! I ne ovo nije još jedan bezveze forum ili kopija,nego originalna ideja gdje ćeš moći smišljati svoje priče za zonu sumraka ili nam pričati svoje priče za stravu&užas-Ma koliko ja pričam,uđi!!

Join the forum, it's quick and easy

OK! Life Forum
Dobrodošla na forum SAMO za cure o časopisu OK!Poznatom diljem svijeta !! Tvoje je samo da se registriraš ili loginiraš i zabava počinje! I ne ovo nije još jedan bezveze forum ili kopija,nego originalna ideja gdje ćeš moći smišljati svoje priče za zonu sumraka ili nam pričati svoje priče za stravu&užas-Ma koliko ja pričam,uđi!!
OK! Life Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na forum OK! Life.

Justine, čuvaj se, stiže CODY! RexygtdJustine, čuvaj se, stiže CODY! Fzck7b_thJustine, čuvaj se, stiže CODY! Tvdbaner

You are not connected. Please login or register

Justine, čuvaj se, stiže CODY!

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Justine, čuvaj se, stiže CODY! Empty Justine, čuvaj se, stiže CODY! pet ruj 03, 2010 3:44 pm

Lady Cullen

Lady Cullen
-Čitaš OK!-
-Čitaš OK!-

Mislite da je Justin Bieber sa svojih 16 godina najmlađa faca u showbusinessu? E pa nije: 13-godišnji Australac Cody Simpson novi je YouTube-proizvod i već ga zovu Justinovim nasljednikom!

[You must be registered and logged in to see this link.]



- Simpson je poput Biebera počeo svirati gitaru i pjevati od najranijih dana, a otkrio ga je putem YouTubea producent Shawn Campbell, koji je već radio s velikim hip-hop imenima poput Jay-Z-ja, Missy Elliott i Ciare.

- Pjesme je počeo snimati u svojoj sobi tijekom prošlog ljeta, a onda ih je poput Biebera, uplowdao na YouTube. Pjevao je pjesme "I'm Yours" Jasona Mraza, "Cry Me A River" i "Senorita" Justina Timberlakea te dvije svoje, "One" i "Perfect".

- Potkraj prošle godine objavio je svoj debitantski singl "iYiYi", na kojem mu je repao i poznati američki hiphoper Flo Rida.

- Cody je, osim za glazbu, vrlo talentiran i za sport: bavi se plivanjem, a već je osvojio dvije zlatne medalje na prvenstvu u Queenslandu.

- A ljubav? Pošto je na jednom nastupu otpjevao pjesmu "Love So Strong", u kasnijem je untervjuu izjavio da mu je inspiracija za to bila "jedna djevojka kod kuće, i to je sve što ću reći".


Spot za pjesmu "iYiYi":

http://famouslife.forumcroatian.com/

2Justine, čuvaj se, stiže CODY! Empty Re: Justine, čuvaj se, stiže CODY! pet ruj 03, 2010 3:51 pm

Dulce Princess

Dulce Princess
Admin
Admin

On je meni nekako bolji i finiji od justina neka neka

https://oklife.forumcroatian.com

3Justine, čuvaj se, stiže CODY! Empty Re: Justine, čuvaj se, stiže CODY! pet ruj 03, 2010 4:07 pm

Lady Cullen

Lady Cullen
-Čitaš OK!-
-Čitaš OK!-

Hm.. neznam. i on se nekako ponaša kao Justin.. imaju sličnu frizuru.. skoro pa isto pjevaju.. kada sam pogledala spot od iYiYi vidjela sam da je skoro isti kao i One Time.. al ipak Cody mi je draži.. Smile

http://famouslife.forumcroatian.com/

4Justine, čuvaj se, stiže CODY! Empty Re: Justine, čuvaj se, stiže CODY! sub ruj 04, 2010 2:26 pm

*Little_Candy_Diva*

*Little_Candy_Diva*
-Novi Član-
-Novi Član-

Meni je ovaj ružan a i kopira Justina.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.